Základní informace o firmě EZ:


  Firma  Elektro Záborský byla založena dne 3. 10. 1990 registrací u Okresního národního výboru v Děčíně. Předmětem činnosti byly revize a opravy elektrických zařízení včetně elektroinstalačních prací a proškolování pracovníků v elektrotechnice.


     Od roku 1992 do roku 2002 po registraci živností na Okresním živnostenském úřadě firma fungovala jako sdružení dvou fyzických osob pod názvem TRIGON. Předmětem podnikání byly montáže, opravy a revize vyhrazených elektrických zařízení, regulace a měření, elektroinstalační práce, montáž a revize EZS, výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Postupně byla činnost rozšířena o specializovaný maloobchod a fotografické služby.

     Po rozdělení společníků firmy v květnu 2002 pokračuje činnost firmy ve formě živnosti pod jménem Jiří Záborský a náplní firmy jsou:

·       výroba rozvaděčů nízkého napětí

·       výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů

·       montáž, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení

·       revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení

·       specializovaný maloobchod elektrickými přístroji pro domácnost, výpočetní technikou a kancelářskými stroji

·       fotografické služby

     Naše montážní činnost se zaměřuje především na oblast Ústeckého kraje avšak provádíme elektroinstalační práce v kraji Libereckém a Středočeském.

 

 

 

 

Nová nabídka

Využijte naší nové služby vyvolávání fotografií z pohodlí domova!!!

Stačí váš požadavek zaslat na níže uvedený e-mail, odkud vás zpátky informuje o tom že jsou vaše fotografie během pár minut připraveny na vyzvednutí z prodejny.

foto@elektrozaborsky.cz

Jiří Záborský